احتمالا اگر عاشق گوش دادن به آهنگ‌های خارجی هستید و به اینترنت پرسرعت هم دسترسی دارید، هر روز به دنبال آهنگ‌های جدید و شنیدنی هستید. ممکن است بسیاری از مواقع دلخواه خود را بیابید اما گاهی اوقات این اتفاق نمی‌افتد. اگر امروز یکی از آن روزهاست پیشنهاد می‌‌کنیم که این نوشتار را مطالعه کنید.

مزیت سایت‌های خارجی دانلود آهنگ این است که به طور تخصصی تر به این موضوع می‌پردازند. آن‌ها برای سبک‌های گوناگون دسته بندی‌های مختلفی در نظر می‌گیرند. از جمله پاپ ، راک ، متال ، ترنس ، هیپ هاپ ، رپ و . . این چیزی است که در سایت‌های داخلی کمتر با آن مواجه خواهید شد.

اگر هم به آهنگ‌های فارسی علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم که برای دانلود آهنگ اینجا وارد شوید و از امکانات فوق العاده این سایت استفاده کنید.

اما در این پست قصد داریم تا شما را با چند سایت فوق العاده تخصصی موزیک آشنا کنیم. شاید شما برای دانلود آهنگ از این سایت‌ها متحمل هزینه شوید اما در نظر داشته باشید که در این سایت‌ها شما از امکاناتی برخوردار خواهید شد که در هیچ جا نظیر ندارد. پس با ما همراه باشید.

سایت Soundcloud

Soundcloud به عنوان راهی برای به اشتراک گذاشتن ضبط ها آغاز شد اما در نهایت بسیار بیشتر گسترش یافت ، اکنون از فناوری هایی استفاده شده است که به نوازندگان امکان همکاری ، تبلیغ و به اشتراک گذاری موسیقی خود را می دهد و همچنین به شنوندگان این امکان را می دهد که موسیقی جدیدی برای گوش دادن به موسیقی پیدا کنند. منحصر به فرد ترین چیز در مورد Soundcloud نحوه نمایش آهنگ ها در شکل موج است و به کاربر امکان می دهد قطعات خاصی را گوش دهد یا حتی در مورد نقاط خاص یک آهنگ متوقف و اظهار نظر کند (نظرات به موقع). Soundcloud بیشتر به عنوان یک ابزار توزیع از ابزار گوش دادن شناخته شده است ، اما هنوز هم هر دو را با شکوه انجام می دهد.

سایت Stereomood

دوست دارم این را "رادیوی عاطفی" بنامم. Stereomood حلقه خلق و خوی برنامه های موسیقی اینترنتی است. "من احساس تهاجمی می کنم" را در نوار جستجو قرار دهید و بلافاصله توسط یک لیست پخش متناسب با روحیه خود مورد استقبال قرار می گیرید. نه تنها آهنگهایی می گیرید که مطابق آنچه احساس می کنید ، باشند بلکه می توانید موسیقی جدیدی را نیز پیدا کنید.

این الگوریتم بسیار دقیق دارد. "من احساس مالی می کنم" مرا به Bon Iver آورد و "من احساس غم می کنم" یک آهنگ Bat For Lashes به من داد که بیش از آنکه متناسب با آن باشد. حالات زیادی برای اکتشاف وجود دارد ، برخی از پیچیده ، برخی ساده ، اما آهنگ ها همیشه مورد توجه هستند. شما می توانید آهنگ های قلب و اضافه کردن به میکس های شخصی خود را به طوری که دفعه بعد که احساس ناراحتی برای خودتان می کنید ، فقط می توانید بر روی میکس کلیک کنید و از دیوار دور شوید. یا ، می توانید بر روی دکمه "تلنگر روحیه" کلیک کرده و سعی کنید خود را به طور موسیقی تشویق کنید

سایت Concert Vault

کنسرت های زنده ، پخش آنلاین. آیا چیز دیگری وجود دارد که باید بدانید؟ Ramones در پالادیوم در سال 1978. U2 در باغ بوستون در سال 1987. جانیس جوپلین ، فیلورم شرقی ، 1969. و این فقط سنگ نیست. جاز ، ایندی ، آبی و حتی کمدی وجود دارد. در حالی که این یک سایت تنها عضو است ، یک دوره آزمایشی رایگان وجود دارد که احتمالاً شما را متقاعد خواهد کرد که عضو شوید (فقط 2.99 دلار در ماه). هر دو جریان پخش صوتی و تصویری ، لیست پخش ، مصاحبه و بارگیریهای برجسته وجود دارد. بهترین کار وقتی است که کنسرتی را پیدا می کنید که در آن شرکت کرده اید. سلام ، بیلی Idol در Nassau Coliseum در سال 1984!

امیدوارم سایتی پیدا کنید که قبلاً از آن چیزی نمی دانید یا یک سایت قدیمی را دوباره کشف کرده اید. در صورت تمایل می توانید پیشنهادات خود را برای قسمت دوم آینده در این پست بگذارید.

منبع: https://www.forbes.com/sites/michelecatalano/2013/01/24/7-websites-for-music-lovers/#aa3cd772e3ce

دانلود آهنگ سحر موزیک ، ,آهنگ ,سایت ,یک ,موسیقی ,دهد ,می توانید ,وجود دارد ,خود را ,است که ,که درمنبع

مرجع دانلود آهنگ خارجی

نقد و دانلود اهنگ سندروم دیو حمید صفت

نقد و بررسی اهنگ مهران علی سورنا

نقد اهنگ گرگ 2 از تتلو و سهراب ام جی

نقد اهنگ بیا حالمو خوب کن عرفان و پوبون به همراه دانلود

نقد و بررسی اهنگ Rock a chock مهراد هیدن و رضا پیشرو

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

موتوربازان اسلام تکس | پاسخ به شبهات دانلود بهترین ها خرید لایت باکس دیواری فروش انواع لوازم یدکی لودر 420 اخبار مفید مجله تفریحی اینترنتی شـاپــــــرک بیا و حال اهل درد بشنو لینکدونی همه چی برای تو